Cetec - Urządzenia sieciowe
Cetec > Urządzenia sieciowe

Urządzenia sieciowe i telekomunikacyjne

Rozwiązania dla sieci LAN/WAN

Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania począwszy od szczegółowej analizy potrzeb w zakresie funkcjonalności, przygotowania projektu struktury sieciowej, instalacji i konfiguracji rozwiązania. Staramy się by nasze projekty były optymalne pod kątem konkretnych technologii takich jak:

- Sieci bezprzewodowe (WiFi) Wireless LAN,
- Sieci optyczne (przełączniki SAN),
- Rozległe sieci WAN,
- Telefonia VIP,
- Securiy, Systemy Bezpieczeństwa sieciowego IDS/IPS
- Synchronizacja i zarządzanie sygnałem audio, video i komputerowym.

 

Zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo danych, skalowalność, wydajność i stabilność rozwiązań co bezpośrednio przekłada się na efektywność działalności operacyjnej przedsiębiorstwa. Zintegrowany i funkcjonalny w wielu płaszczyznach fundament sieci LAN/WAN oparty na przełącznikach i routerach pozwala na sprawną i ekonomiczną wymianę informacji, aplikacji oraz usług między poszczególnymi użytkownikami jak i działami/oddziałami firmy.

 

CETEC z sukcesem rozwija ofertę i kompetencje wokół wiodących na świecie technologii i producentów:

Cisco Systems

Czołowy producent niezawodnych, zaawansowanych i kompleksowych rozwiązań sieciowych LAN/WAN. Dzięki nowej gamie produktów dedykowanych na rynek SMB aktualnie możliwe jest zaprojektowanie systemu w oparciu o urządzenia Cisco również dla mniejszych bądź dopiero rozwijających się przedsiębiorstw.

Hewlett-Packard

Urządzenia firmy HP znajdują głównie zastosowanie w sieciach LAN, niezarządzalne i zarządzalne przełączniki niemodularne, również w technologii PoE oraz zaawansowane, konfigurowane wg potrzeb klienta przełączniki modularne, wykorzystywane w szkielecie sieci. Dobry poziom usług gwarancyjnych i przystępna cena to częsty argument przy wyborze tych produktów.

Enterasys Secure Networks

Urządzenia tego producenta znajdują głownie zastosowanie w projektowaniu kompleksowych rozwiązań LAN. Proste przełączniki desktopowe jak i zaawansowane rozwiązania modularne dostępne w atrakcyjnej cenie.

Juniper

Producent przełączników, routerów oraz zintegrowanych rozwiązań zabezpieczeń oferujących pełne bezpieczeństwo przy bardzo wysokiej wydajności i atrakcyjnym sumarycznym koszcie posiadania, zarządzanych w prosty, wielopoziomowy sposób.

Nortel

Uznany na świecie producent kompleksowych rozwiązań LAN, WAN, Security, WifI, Telefonia VoiP. W ofercie posiada również szeroki zakres usług gwarancyjnych, serwisowych i szkoleniowych.

Quintum Technologies

Bramki analogowe, cyfrowe, przełączniki VoiP oraz narzędzia do zdalnego zarządzania I monitorowania sieci VoIP

Jako uzupełnienie oferty dla klientów z rynku SMB rozszerzyliśmy portfolio o produkty Linksys, D-Link, Zyxel, Allied Telesyn.